O blogu...


Pomysł na bloga przyszedł nagle. Inspiracją była chęć nauczenia się sztuki gotowania i tym samym znalezienie miejsca, w którym mogłabym spisywać przepisy, a jak wiadomo - w sieci nic nie ginie, więc to jest idealne miejsce ;)


Skąd nazwa? 

Bizneswoman - kobieta zabiegana, poświęcająca się pracy, chcąca odnieść sukces zawodowy, zorganizowana, spontaniczna.


Bizneswoman w kuchni, a więc osoba, która ma mało czasu na przygotowanie wyszukanych potraw. Żyjemy w pośpiechu, więc nie mamy czasu na spędzanie całych dni w kuchni. Nazwa odnosi się też do tego, co można znaleźć na blogu. Bizneswoman raczej nie kojarzy się z kuchnią, a więc znajdziecie tutaj proste pomysły na szybkie dania i słodkości, których nigdy za wiele ;)

Kto pisze?


Asia - na co dzień mieszkam w Poznaniu i pracuję w branży nieruchomości. Moja kuchnia jest nieskomplikowana, szybka i na każdą kieszeń, gdyż sama nie mam zbyt wiele czasu, aby poświęcać go na przygotowywanie złożonych potraw. 

Jeśli jesteście zabiegani, nie macie zbyt wiele doświadczenia w gotowaniu - dobrze trafiliście :] 
Razem możemy tworzyć ciekawe i co najważniejsze - szybkie dania.

Zachęcam do zaglądania :) 

Pozdrawiam ciepło :)
5 komentarzy:

 1. Zainspirowałaś mnie tymi pieczareczkami z mięskiem:) A najbardziej to chyba właśnie ideą spędzania czasu w kuchni - szybko ale efektywnie i z pomysłem:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Dziękuję bardzo, właśnie takiego bloga szukałam :))) Kocham gotować i lubię proste i smaczne przepisy! Trafiłam na nią przypadkowo i dziękuje szczęściu za to, że znalazłam Panią , Pani Asiu ! :) Pozdrawiam ze Śląska :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj! Czy mogłabyś zareklamować mojego bloga? Twój był dla mnie trochę inspiracją, mimo że mój nie jest kulinarny ;) to adres

  http://an-gel-ka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że znalazłeś/aś chwilę na napisanie tego komentarza ;)
Osoby "anonimowe" proszę o podpisanie się - dobrze wiedzieć do kogo się zwracamy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...